Jūsų krepšelis yra tuščias

Leiskite savo namuose išreikšti save
Apsupkite save grožiu

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Filtruoti rezultatus

-

Prekės

Dieninės užuolaidos

Aukštos kokybės dieninės užuolaidos. Pasiuvame jūsų langų išmatavimams per 8 d.d.  Atsiunčiame NEMOKAMUS pavyzdžius. Dekoria.lt - šiuolaikiškas užuolaidų salonas internetu. Aukštos kokybės dieninės užuolaidos ne tik apsaugos jūsų namus nuo smalsių praeivių žvilgsnių, bet ir papuoš namus bei suteiks jaukumo bei interjerui savitą stilių ir charakterį. Ilgos dieninės užuolaidos papuoš jūsų svetainės ar miegamojo interjerą, o trumpos dieninės užuolaidos puikiai atrodys virtuvėje.

Dieninės užuolaidos - elegancija jūsų lange

Užuolaidos yra subtilus priedas, kuris leis jūsų namams atrodyti elegantiškai ir madingai. Voile užuolaidos, pagamintos iš šviesai pralaidaus, kokybiško audinio.

Voile yra plonas, baltos arba dramblio kaulo spalvos audinys, pagamintas iš aukštos kokybės poliesterio, jis yra patvarus, jo tankumas yra idealus, nes viduje matote kas vyksta lauke, tačiau dienos metu iš lauko pusės turite visišką privatumą. Jos puikiai tiks ne tik kaip puošnios užuolaidos gyvenamajam kambariui ar romantiškos užuolaidos miegamajam, bet ir darbo, valgomojo ar prieškambario, net kaip virtuvės užuolaidos.

Mūsų dieninės užuolaidos tikrai patiks interjero dekoravimo mėgėjams - lygus audinys, šviesios spalvos, puikiai dera su bet kokios spalvos naktinėms užuolaidomis ir žinoma puiki kokybė, kuri džiugins daugelį metų.

Dieninės užuolaidos pritaikytos jūsų langams

Internetinėje parduotuvėje „Dekoria“ galite užsisakyti ir standartinio dydžio užuolaidų ir pagal užsakymą pagamintų užuolaidų - tai ypač naudinga, jei turite langus su nestandartiniais matmenimis arba svajojate apie išskirtinai sodrų užuolaidų klostavimą.

Užuolaidos ne tik apsaugo mus nuo smalsių kaimynų akių, bet ir papuošia mūsų langus bei suteikia interjerui unikalų stilių, ir charakterį. Galite pasirinkti lygias užuolaidas, kurių apdaila padaryta apačioje arba su švino svareliu, kuris suteikia užuolaidoms svorio. 

Dekoria.lt parduotuvė turi viską, ko reikia stilingai ir nebrangiai papuošti visus jūsų namus, galite patys kurti interjero derinius.
Visas užuolaidų kainas rasite internete -  jums tereikia įvesti savo lango išmatavimus ir iš karto matysite kainą. Abejojate dėl audinio spalvos - užsisakykite nemokamus audinių pavyzdžius, pristatome į jūsų pašto dėžutė per 3 dienas. 
Esame tekstilės įmonė, turinti 20 metų patirtį, todėl užtikriname jums aukštą gaminių kokybę ir puikų aptarnavimą. Atrenkame audinius tik iš geriausių Europos gamintojų.  Dieninės užuolaidos yra siuvamos aukštos kvalifikacijos siuvėjų, yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos, juostelės svoreliai, žiedai ir kt.

Rinkitės savo namams audinius atsakingai, kad jų gamyboje nebūtų naudojama kenksmingų medžiagų. Mūsų dieninių užuolaidų audiniai yra sertifikuoti, pagaminti Europoje, todėl jais galite saugiai dekoruoti savo namus.

Dieninės užuolaidos (pieštukinis klostavimas)