Jūsų krepšelis yra tuščias

Leiskite savo namuose išreikšti save
Apsupkite save grožiu

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Filtruoti rezultatus

-
daugiau (4)mažiau
daugiau (27)mažiau
daugiau (2)mažiau
daugiau (11)mažiau
daugiau (17)mažiau

Užvalkalai IKEA baldai

Užvalkalai IKEA baldams – suteikite mėgstamiems baldams pageidaujamą išvaizdą!

IKEA  baldai papuošė jūsų namų interjerą, tačiau pageidaujate kitos spalvos užvalkalo ar norite suderinti namuose baldų audinius su užuolaidomis ar kita namų tekstile, o galbūt jūsų baldo audinys jau nusidėvėjo?  Mūsų gaminami užvalkalai IKEA baldams puikus sprendimas. Jūsų mėgstami IKEA baldai puikiai atrodys su mūsų gaminamais aukštos kokybės užvalkalais iš įvairių audinių, raštų, tekstūrų.  Todėl rinkdamiesi IKEA baldus nesirūpinkite jei nerandate sau tinkamo audinio, galime pasiūlyti daugiau nei 120 baldinių audinių. Mūsų pagaminti užvalkalai IKEA baldams yra puikios kokybės ir jums tarnaus ilgai, prie kiekvieno audinio rasite naudojimo ir priežiūros patarimus, dauguma užvalkalų galima skalbti skalbimo mašinoje. 

Užsisakyti labai paprastą. Pasirinkite IKEA sofos, fotelio ar kėdės modelį ir išsirinkite audinį, o mes pagaminsime ir pristatysime jums į namus.  Rekomenduojame prieš tai užsisakyti nemokamus audinių pavyzdžius, kurie leis jums puikiai pasirinkti tinkamą IKEA baldui užvalkalo spalvą ir struktūrą. Siūlome visų populiarių IKEA sofų modelių užvalkalus (pvz., „Ektorp“, „Klippan“, „Karlstad“ ir kt.). Taip pat modelių, kurie jau nebeparduodami (pvz., „Tomellila“), užvalkalus. Jei norite atnaujinti kambario interjerą, tai sofos užvalkalo pakeitimas puiki pradžia.  Svetainė yra kiekvieno namo širdis ir reprezentatyviausia jo dalis - todėl verta ją skoningai dekoruoti. Viena iš įdomiausių idėjų, kaip pakeisti interjerą, yra specialių užvalkalų, pritvirtintų prie minkštų baldų modelio naudojimas. IKEA sofos užvalkalai - kaip ir elegantiški bei madingi IKEA kėdžių užvalkalai, kuriuos galite naudoti valgomojo zonoje - yra lengvai uždedami ir nuimami, todėl galite pakeisti savo svetainės interjerą nenusipirkdami naujų baldų.  Norėdami dar labiau pakeisti svetainės išdėstymą, užsisakykite užuolaidas ir romanetes, pritaikytas pagal naujo IKEA baldo užvalkalo stilių!

Klasikinių kompozicijų atveju gerai, kad sofa ir foteliai būtų padengti tuo pačiu audiniu. Tačiau jei svajojate apie modernesnę laisvalaikio zoną, pasirinkite IKEA kėdės užvalkalus, kurie yra pagaminti iš kito audinio nei sofos užvalkalas (pvz., lygi sofa turėtų būti derinama su raštuotu foteliu). Tačiau, norėdami išlaikyti išdėstymo nuoseklumą, pasirinkite užvalkalus iš to pačio audinio.

Kai kurie IKEA sofų užvalkalai papildomai yra dviejų stilių - trumpo ir ilgo - ir kiekvienas iš jų suteikia skirtingą stilių. Trumpi užvalkalai tinka moderniam ir minimalistiniam interjerui, o ilgesni suteikia interjerui iklasikinį ir romantišką charakterį.

 

Ikea baldams užvalkalai