Jūsų krepšelis yra tuščias

Leiskite savo namuose išreikšti save
Apsupkite save grožiu

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Filtruoti rezultatus

-

Dieninės uzuolaidos

Dekoria.lt - šiuolaikiškas užuolaidų salonas internetu. Aukštos kokybės dieninės užuolaidos ne tik apsaugos jūsų namus nuo smalsių praeivių žvilgsnių, bet ir papuoš namus bei suteiks jaukumo bei interjerui savitą stilių ir charakterį. Ilgos dieninės užuolaidos papuoš jūsų svetainės ar miegamojo interjerą, o trumpos dieninės užuolaidos puikiai atrodys virtuvėje. Mūsų siuvamos dieninės užuolaidos yra iš aukštos kokybės audinių, daugiausia iš baltos ar dramblio kaulo spalvos, kurios yra pačios populiariausios interjere. Galite pasirinkti paprastas dienines užuolaidas arba su pasunkinančia juostele apačioje. 
Dekoria.lt parduotuvė turi viską, ko reikia stilingai ir nebrangiai papuošti visus jūsų namus, galite patys kurti interjero derinius.
Dekoravimo ir interjero dizainas yra mūsų aistra, todėl domimės naujausiomis interjero tendencijomis  ir pristatome jums mielieji lankytojai. Visas užuolaidų kainas rasite internete -  jums tereikia įvesti savo lango išmatavimus ir iš karto matysite kainą. Abejojate dėl audinio spalvos - užsisakykite nemokamus audinių pavyzdžius, pristatome į jūsų pašto dėžutė per 3 dienas. 
Esame tekstilės įmonė, turinti 20 metų patirtį, todėl užtikriname jums aukštą gaminių kokybę ir puikų aptarnavimą. Atrenkame audinius tik iš geriausių Europos gamintojų.  Dieninės užuolaidos yra siuvamos aukštos kvalifikacijos siuvėjų, yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos, juostelės svoreliai, žiedai ir kt.

Dieninės užuolaidos