Jūsų krepšelis yra tuščias

Leiskite savo namuose išreikšti save
Apsupkite save grožiu

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Filtruoti rezultatus

-
daugiau (9)mažiau

Prekės

Lovatiesės 

Lovatiesės yra svarbiausias miegamojo interjero akcentas, jos papuošia miegamojo kambarį, apsaugo patalynę nuo aplinkos poveikio. Pas mus galite išsirinkti lovatieses iš daugybės rūšių, užsisakyti lovatiesę tik savo lovos išmatavimams, jums tereikia įvesti lovatiesės išmatavimus ir kainą paskaičiuosime iškarto. 

Siuvamos lovatiesės

Mūsų aukštos kokybės lovatiesės siuvamos su paminkštinimu, iš aukštos kokybės audinių, todėl atrodo puošniai ir kokybiškai. Lovatieses galite užsisakyti iš to pačio audinio  ar kolekcijos kartu su užuolaidomis ar dekoratyvinėmis pagalvėlėmis, tokie deriniai atrodo nuostabiai ir pagyvina interjerą. Lovatieses vaikams rasite su įvairiausiais raštais, nuo geometrinių, taškelių iki įvairiausių gyvūnėlių.

Lovatiesių audiniai

Mūsų audiniai yra kokybiški, pagaminti Europoje, todėl saugūs jūsų aplinkai, prie kiekvieno audinio rasite priežiūros rekomendacijos ir sudėtį. Abejojate dėl lovatiesės audinio spalvos - atsiųsime nemokamai audinių pavyzdžius per kelias dienas. Lovatieses siuva aukštos kvalifikacijos siuvėjos, todėl užtikriname nepriekaištingą kokybę. Pas mus rasite  įvairių spalvų, raštų, dydžių ir stilių lovatieses, su paminkštinimu ir vien tik iš tekstilės audinio, todėl tikrai išsirinksite sau tinkamą. Sukurkite gražią ir ramią miegamojo erdvę, pasirinkite lovatieses iš mėgstamų spalvų ir raštų, kurį siūlo didelis mūsų asortimentas.

Lovatiesės (kvadratėliais dygsniuotos)