Jūsų krepšelis yra tuščias

Leiskite savo namuose išreikšti save
Apsupkite save grožiu

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Užuolaidos

Užuolaidos

Užuolaidos - virš 10000 rūšių. Pasiuvamos Jūsų langams per 8 d.d. Nemokami pavyzdžiai. NUOLAIDOS. Darbų galerijos. Interjerų katalogai. Užuolaidos yra labai svarbi namų interjero dalis, todėl esame tam, kad palengvintumėme  Jums užuolaidų pasirinkimą. Esame šiuolaikiškas užuolaidų salonas, kuriame aukštos kokybės gaminius galite užsisakyti tiesiog internetu. Jums nereikia spėlioti kiek gali kainuoti stilingos  ir kokybiškos užuolaidos jūsų langams, tiesiog įveskite pageidaujamų užuolaidų matmenis, iškarto matysite kainą jau internete.  Kad galėtumėte lengvai suskaičiuoti kokio dydžio užuolaidų Jums reikia, naudokitės užuolaidų matavimo gidais, visada maloniai laukiame jūsų skambučių ar el. laiškų, jei pageidaujate pasitikslinti dėl matavimų.  Pas mus surasite įvairiausius užuolaidų modelius, klasikinės užuolaidos, pieštukinio klostavimo, suriaukiamos juostele, užuolaidos su įvairių spalvų žiedais, ar nuostabios užuolaidos su kilpelėmis, galite rinktis iš daugybė rūšių, o konsultantai visada patars,  koks variantas jums tinkamiausias.  Visuose kambariuose galėsite lengvai suderinti tekstilę ir jos spalvas tarpusavyje, užuolaidas priderinti prie dekoratyvinių pagalvėlių ar staltiesių, nes iš to pačio audinio ar kolekcijos galite užsisakyti daugybę nuostabių gaminių savo namams.

Naktinės užuolaidos

Šios užuolaidos ukurs jūsų namams jaukumo ir privatumo jausmą vakare, dieninės užuolaidos reikalingos toms pačioms funkcijoms, tačiau tik dienos metu, nes atsiradus vakaro apšvietimui vien dieninių užuolaidų namuose nepakaks. Jei pageidaujate maksimaliai blokuoti saulės ir diebos šviesos patekimą į patalpas, rinkitės Blackout tipo užtemdančias užuolaidos, tai labai puikus pasirinkimas vaikų ar miegamojo kambariams.

Pas mus galite suvesti lengvai pageidaujamus išmatavimus ir kainą matysite iškarto. Užuolaidos svarbi interjero detalė, todėl norint gauti geriausią rezultatą naudokitės mūsų pateiktomis matavimo instrukcijomis. Dažniausiai užuolaidos būna pasirenkamos iki grindų, kartais šiek tiek krentančios ant grindų, tačiau galite rinktis ir kitokį pageidaujamą ilgį – iki palangės ar iki radiatorių. Gali skirtis pasirenkamos užuolaidos virtuvei ar svetainei, virtuvėje rekomenduojame atkreipti dėmesį ar prie pat lango nėra viryklės, taip pat kur yra plautuvė, o štai svetainės užuolaidos gali būti pačios puošniausios visuose namuose. Nepamirškite, kad užuolaidos turi klostavimą, todėl renkantis jas reikia atsižvelgti, kiek banguotų užuolaidų pageidausite. Užuolaidos gali būti pusantro karto ar du kartus platesnės nei jūsų karnizas. Užuolaidos, juostelės ar žiedų dėka, gražiai susiklostuoja ir suteikia bangavimo efektą.

Pas mus surasite įvairių kainų lygmens užuolaidų, tačiau visos jos bus kokybiškai pasiūtos. Jei jus domina pigios užuolaidos, siūlome peržiūrėti mūsų išpardavimo skiltį, neabejojame, kad tikrai pavyks sutaupyti. Tačiau rekomenduotumėme atkreipti daugiau dėmesį, kaip užuolaidos derės su jūsų interjero bendru dizainu ir pagal tai pasirinkti, nes užuolaidos tarnaus daugybę metų, todėl ne visada geriausia rinktis pigiausias. Pas mus užuolaidos internetu parduodamos aukštos kokybės, tokios kaip siuvamos prabangiuose salonuose, tačiau už gerą kainą ir kas yra patogu, kainą matote iškarto.

Užuolaidos gali būti pagamintos iš įvairiausių audinių, kokį rinktis priklauso nuo kiekvieno individualių poreikių. Populiarus užuolaidų audinys yra poliesteris, ar jo kombinacija su medvilne, tokie užuolaidų audiniai yra lengvai prižiūrimi, tarnauja ilgai. Natūralių užuolaidų audinių mėgėjai renkasi gryną medvilnę ar liną, žinoma tokie užuolaidiniai audiniai reikalauja  šiek tiek daugiau priežiūros.

Funkcionalumas ir estetika yra užuolaidų pagrindas. Mūsų užuolaidos atitiks abu šiuos lūkesčius! Jos suteiks pakankamą apsaugos nuo šviesos lygį ir būtiną privatumą. Didžiulis siūlomų audinių ir spalvų pasirinkimas leis suderinti su esamu ar svajonių buto išdėstymu.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių modelių:

Permatomos – dieninės užuolaidos - jos puikiai tiks, jei jums pirmiausia rūpi dekoratyvinė funkcija,

Lengvai praleidžiančios šviesą langų užuolaidos -  tai tarpinis variantas tarp naktinių dieninių užuolaidų, jos atlieka dekoratyvinę funkciją, tačiau taip pat blokuoja šviesą ir garantuoja privatumą,

Stilingos dieninės užuolaidos - jos pagamintos iš storesnės medžiagos, todėl išlaiko daugiausia šviesos.

Tarp daugybės įvairių dizainų ir spalvų pasiūlymų tikrai rasite ką nors sau. Tačiau jei jūsų langas yra nestandartinis ir prie jo nepritaikote standartinių gaminių, užsisakykite pas mus siuvamas užuolaidas pagal jūsų išmatavimus. Mes jums jas atsiųsime per 8.d dienas!

Šiuolaikinės užuolaidos - skirtingi pakabinimo būdai

Be įvairių langų užuolaidų rūšių, mes taip pat suteikiame galimybę jums pasirinkti, kaip jas pakabinti:

Pieštukinio klostavimo - ant slankiojančios juostos,

Žiedinio klostavimo – ant žiedų

Kilpinio klostavimo – ant elegantiškų kilpų petnešų

Su paaukštintu viršumi – gražiai paslėps karnizą

Norėdami pamatyti, kaip atrodo šie dekoratyvinių užuolaidų pakabinimo būdai, pažiūrėkite į kiekvieno gaminio galerijas

 

Kiekvienais metais dalyvaujame tarptautinėse tekstilės parodose, sekame naujausias tendencijas ir pagal jas atnaujiname užuolaidų audinių kolekcijas. Užuolaidos gali būti dieninės lengvos arba užtemdančios Blackout tipo užuolaidos, visų tipų užuolaidas surasite pas mus, kad palengvintumėte procesą, naudokite patogiais filtrais.

Ieškote idėjų? Užsukite į mūsų interjero galeriją ar katalogus, ten rasite  įvairiausių užuolaidų pavyzdžių, kaip atrodo mūsų užuolaidos realiuose interjeruose. Pasiuvame užuolaidas jūsų langams pagal jūsų pateiktus individualius išmatavimus ir pristatysime labai greitai,  per 8 d.dienas, užuolaidos pristatomos tiesiai į jūsų namus.   Abejojate dėl audinio spalvos - užsisakykite nemokamus audinių pavyzdžius,  kuriuos pristatome į jūsų pašto dėžutė per 3 dienas.

Esame tekstilės įmonė, turinti 20 metų patirtį, todėl užtikriname jums aukštą gaminių kokybę ir puikų aptarnavimą. Atrenkame audinius tik iš geriausių Europos gamintojų. Užuolaidos yra siuvamos aukštos kvalifikacijos siuvėjų, yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos, juostelės svoreliai, žiedai.

Rinkitės savo namams audinius atsakingai, kad jų gamyboje nebūtų naudojama kenksmingų medžiagų. Mūsų užuolaidų audiniai yra sertifikuoti, pagaminti Europoje, todėl jais galite saugiai dekoruoti savo namus.


Užuolaidos - virš 10000 rūšių

Užuolaidos pasiuvamos per 7d.d. Audiniai sertifikuoti, tik Europos gamintojų, saugūs namų aplinkai. Nemokami audinių pavyzdžiai. Suveskite išmatavimus ir iškarto matykite kainą.
Prekė nerasta, pakeiskite paieškos reikšmes