Jūsų krepšelis yra tuščias

Leiskite savo namuose išreikšti save
Apsupkite save grožiu

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Filtruoti rezultatus

-

Užuolaidos

Užuolaidos yra labai svarbi namų interjero dalis, todėl esame tam, kad palengvintumėme  Jums užuolaidų pasirinkimą. Dekoria.lt šiuolaikiškas užuolaidų salonas , kuriame aukštos kokybės gaminius galite užsisakyti tiesiog internetu. Jums nereikia spėlioti kiek gali kainuoti stilingosužuolaidos jūsų langams, tiesiog įveskite pageidaujamų užuolaidų matmenis, iškarto matysite kainą internete.  Kad galėtumėte lengvai suskaičiuoti kokio dydžio užuolaidų Jums reikia, naudokitės užuolaidų matavimo gidais, visada maloniai laukiame jūsų skambučių ar el.laiškų jei pageidaujate pasitikslinti dėl matavimų.  Pas mus surasite įvairiausius užuolaidų modelius, klasikinės užuolaidos,  pieštukinio klostavimo, suriaukiamos juostele, užuolaidos su įvairių spalvų žiedais, ar nuostabios užuolaidos su kilpelėmis, galite rinktis iš daugybė rūšių, o konsultantai visada patars  koks variantas jums tinkamiausias.  Visuose kambariuose galėsite lengvai suderinti tektsilę ir spalvas tarpusavyje, užuolaidas priderinti prie dekoratyvinių pagalvėlių ar staltiesių, nes iš to pačio audinio ar kolekcijos galite užsisakyti daugybę nustabių gaminių savo namams,  Kiekvienais metais dalyvaujame tarptautinėse tekstilės parodose, sekame naujausias tendencijas ir pagal jas atnaujiname užuolaidų audinių kolekcijas. Užuolaidos gali būti dieninės lengvos arba užtemdančios Blackout tipo užuolaidos, visų tipų užuolaidas surasite pas mus, kad palengvintumėte procesą, naudokite patogiais filtrais. Ieškote idėjų? Užsukite į mūsų interjero galeriją ar katalogus, ten rasite  įvairiausių užuolaidų pavyzdžių, kaip atrodo mūsų užuolaidos realiuose interjeruose. Pasiuvame užuolaidas jūsų langams pagal jūsų pateiktus individualius išmatavimus ir pristatysime labai greitai,  per 8 d.dienas, užuolaidos pristatomos tiesiai į jūsų namus.   Abejojate dėl audinio spalvos - užsisakykite nemokamus audinių pavyzdžius,  kuriuos pristatome į jūsų pašto dėžutė per 3 dienas. 
Esame tekstilės įmonė, turinti 20 metų patirtį, todėl užtikriname jums aukštą gaminių kokybę ir puikų aptarnavimą. Atrenkame audinius tik iš geriausių Europos gamintojų. Užuolaidos yra siuvamos aukštos kvalifikacijos siuvėjų, yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos, juostelės svoreliai, žiedai.

Rinkitės savo namams audinius atsakingai, kad jų gamyboje nebūtų naudojama kenksmingų medžiagų. Mūsų užuolaidų audiniai yra sertifikuoti, pagaminti Europoje, todėl jais galite saugiai dekoruoti savo namus.

Užuolaidos

Užuolaidos pasiuvamos per 7d.d. Audiniai sertifikuoti, Europos gamintojų, saugūs namų aplinkai. Nemokami audinių pavyzdžiai. Suveskite išmatavimus ir iškarto matykite kainą.