Jūsų krepšelis yra tuščias

Leiskite savo namuose išreikšti save
Apsupkite save grožiu

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Filtruoti rezultatus

-
daugiau (14)mažiau

Šviesai nepralaidžios romanetės (Blackout)

Romanetės Blackout  - užtemdančios šviesą

Romanetės „Blackout“ yra efektyvus būdas patamsinti namų interjerą arba apsaugoti jį nuo per didelės saulės šviesos. Jums tereikia pritvirtinti pasirinktą modelį ant savo lango. Dėka specialaus „Blackout“ audinio, „Dekoria“ romanetės beveik visiškai užblokuos saulės spindulius!

Ar jūs ieškote funkcionalaus miegamojo sprendimo, kuris užtikrins patogų ir ilgą miegą jums ar jūsų vaikui? Vasaros karštis svetainėje pradeda jus varginti ir jūs norite jį apriboti, o gal jums reikia šiek tiek privatumo, arba norite dienos metu pažiūrėti filmą tamsoje, kaip kino salėje? Jei į kurį nors iš šių klausimų atsakėte teigiamai, pasirinkite „Dekoria“ romanetes iš Blackout kolekcijos (o jei ieškote romanečių, kurios į jūsų interjerą leis daugiau šviesos, peržiūrėkite romanetes, pagamintas iš vualio).

Blokuokančios šviesą romanetės - stilinga dekoracija

Dėl kokių priežasčių, atrodo paprastas audinys, sugeba blokuoti taip efektyviai šviesą? Kiekviena Blackout kolekcijos romanetė yra siuvama iš aukščiausios kokybės temdančio audinio, kuris, priklausomai nuo modelio, blokuoja nuo 85 iki 95% šviesos. Šis efektas yra pasiekiamas dėl ypatingo audinio gamybos metodo, todėl nesvarbu, ar pasirinksite romanetę šviesios ar tamsios spalvos - kiekviena iš jų bus vienodai efektyvi. Be to, šios praktiškos romanetės turi ir visus kitus romanečių pranašumus ir yra papildoma interjero puošmena!

Temdančios romanetės  - į ką atkreipti dėmesį perkant?

Prieš nuspręsdami pirkti romanetes, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus.

Romanečių dydis - galite užsisakyti tam tikro, pageidaujamo dydžio romanetes arba pasirinkti vieną iš standartinių dydžių.

Romanečių mechanizmas - galite pasirinkti virvelių ar karoliukų mechanizmą. Virvelinis mechanizmas yra standartinio dydžio romanetėse. Jei nusprendėte rinktis siuvamas, pagal individualius išmatavimus romanetes, taip pat galite pasirinkti karoliukų mechanizmą - jis ypač rekomenduojamas sunkesniems ir storesniems audiniams, suteikia lengvą valdymą keliant ir nuleidžiant romanetes.

Kaip montuoti romanetes - kaip ir kituose modeliuose, romanetes  galite montuoti keliais būdais. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, pritvirtinkite prie sienos, lubų arba neinvaziškai ant lango rėmo.

Audinio spalva ir raštas – temdančios romanetės Blackout taip pat atlieka dekoratyvinę funkciją, todėl tinkamai parinkta spalva paryškins kitų interjero elementų stilių.

Šviesą blokuojančios romanetės Blackout yra puikus būdas valdyti apšvietimą interjere. Mes ypač rekomenduojame jas pasirinkti į vaiko kambarį ir miegamąjį, tai garantuos ilgą ir sveiką šeimos narių miegą. Be to tai puikus pasirinkimas darbui biure ar kambaryje, kur dirbame prie kompiuterio ir žiūrime televizorių.

Užsisakykite savo svajonių romanečių modelį šiandien mūsų internetinėje parduotuvėje ir įsitikinkite patys po 7 dienų!

Šviesai nepralaidžios romanetės (Blackout)