Jūsų krepšelis yra tuščias

Leiskite savo namuose išreikšti save
Apsupkite save grožiu

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Audinių kolekcija Christmas

Originalūs kalėdiniai papuošimai Jūsų namams. Kiekvienais metais pristatome naują tekstilės gaminių Kalėdų kolekciją „Christmas“. Mūsų nauja Kalėdų kolekcija yra puikus šventinių motyvų ir subtilaus skandinaviško stiliaus derinys, tai išties puikios kalėdinės idėjos jūsų namams
Kolekcijoje  vyrauja smėlio ir pilkos spalvos,  snaigių elnių, taškelių, širdelių motyvaiir natūrali audinių tekstūrą yra būdinga Skandinavijos šalims, kurios garsėja savo skoniu, stiliumi ir unikaliu dizainu. Šis stilius vis labiau populiarėja visose Europos šalyse ir pakeičia pakeičia ryškius, blizgius, įmantrius papuošimus, kuriuos dažniausiai matome masinėse prekybos vietose.

Platus aksesuarų ir interjero akcentų pasirinkimas - nuo užuolaidų, staltiesių iki baldų užvalkalų leidžia jums sukurti magišką Kalėdų nuotaiką namuose.  Įvairūs tekstiliniai kalėdiniai aksesuarai, kaip pagalvėlės, servetėlės, prijuostės, gali būti puiki kalėdinė dovana jūsų artimiems žmonėms. O kalėdinio stalo serviravimas atrodys išties įspūdingai su šiais gaminiais.

Papuoškime savo namus ir džiaukimės kalėdine nuotaika kuo ilgiau. Juk gera grįžus į namus, kad ir visą mėnesį gyventi šventinėmis nuotaikomis!

Ti pas mus daugybė kalėdinių prekių - kalėdines staltiesės, kalėdines servėtėlės, kalėdinius dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalai, kalėdinės užuolaidos ir dar daugiau.

Nuo 9,72 € / m

  • spausdinti
  • Facebook

Kolekcijos audiniai Christmas